Загальні вимоги до персоналу “Польової Пошти”

 1. Чоловіки до 45 років;
 2. Не є чинним військовослужбовцем, держслужбовцем, співробітником МВС, СБУ чи інших правоохоронних органів і структур;
 3. Не має проблем зі здоров’ям і психікою, які можуть негативно проявитися в зоні АТО;
 4. Пройшов підготовку з тактичної медицини, прифронтовій логістиці, специфіки поводження в зоні АТО, правилам безпеки в зоні бойових дій.
 5. Дисциплінований, готовий жити в спартанських умовах, може працювати в команді і бути матеріально-відповідальною особою.
 6. Має комплект військової форми, тактичні черевики (берци), захисні рукавички, засоби мобільного зв’язку.

Всі співробітники Польової Пошти мають правовий статус волонтерів і працюють на підставі контракту (договору на здійснення волонтерської діяльності).

Співробітники Польової Пошти, які працюють в зоні АТО входять до складу групи Цивильно-Військової співпраці ГШ ЗСУ.

Всі співробітники Польової Пошти, які працюють у зоні АТО і виїжджають на передові позиції, забезпечуються захисними засобами (каска, бронежилет), спальним місцем, дворазовим харчуванням, отримують грошову компенсацію на відрядження за кожен день фактичної роботи.

На співробітників Польової Пошти повністю поширюються всі пільги та компенсації, що надаються державою для волонтерів в зоні АТО.

У разі невиконання своїх посадових обов’язків, недотримання правил безпеки, порушення дисципліни, недобросовісних дій, що призвели до матеріальних або репутаційних втрат Польової Пошти контракт із співробітником розривається без оформлення документів, виплат якихось соціальних чи спонсорських компенсацій.

Порядок рекрутингу

Бажаючий працювати в проекті “Польова Пошта” відсилає заявку на сайті або звертається до керівництва проекту і проходить попередню співбесіду.

У разі позитивного проходження співбесіди з кандидатом укладається договір на волонтерську діяльність і узгоджується строк і порядок проведення стажування.

Стажування кандидат проходить за власний рахунок, з наданням спального місця, без компенсації за проїзд та харчування. Термін стажування, залежно від умов роботи становить не менше семи, але не більше двадцяти одного дня. Безпосереднім начальником стажиста є начальник терміналу. Начальник терміналу може прийняти рішення про дострокове припинення стажування з відхиленням стажера або його зарахуванням до постійного складу.

Постійний склад Польової Пошти

До складу групи Польової Пошти в кожному секторі входить начальник терміналу та стажисти. Порядок прибуття та вибуття співробітників, число експедиторів і стажистів в розташуванні групи визначається Директором проекту.

Начальник терміналу призначається і усувається Директором проекту.

Повинен мати права категорії “Б”, уміння водити легкові автомобілі і мікроавтобуси. Стаж і досвід водіння необхідний. Позитивним фактором є знання матеріальної частини автомобіля і здатність провести або організувати техобслуговування і поточний ремонт.

Начальник терміналу відповідає за:

 • організацію взаємодії групи з командуванням військових підрозділів у зоні відповідальності
 • отримання та своєчасну доставку вантажів
 • збереження і працездатність автотранспорту
 • безпеку співробітників, стажистів і візитерів перебувають у його підпорядкуванні
 • забезпечення побутових умов для групи
 • своєчасне і коректне оформлення документів і звітності за доставляються вантажі
 • оформлення документів для співробітників і стажерів
 • дисципліну в групі

начальник терміналу повинен:

 • вести звітність за встановленою формою
 • забезпечувати розтин і огляд прибулих посилок
 • вести фото фіксацію доставки
 • готувати і надавати щоденні матеріали (фото, відео, текст) для поповнення новинної стрічки сайту “Польовий Пошти”
 • виконувати всі розпорядження начальника терміналу, пов’язані з роботою “Польовий Пошти”
 • підтримувати порядок в розташуванні групи
 • не залишати групу без дозволу начальника терміналу
 • дотримуватися правил безпеки в зоні АТО

Начальник терміналу отримує грошову компенсацію (командировочні)  в розмірі 200 грн. за добу фактичного виконання своїх обов’язків. Компенсація за проживання поза розташування терміналу і харчування не надається. Надається додаткове компенсація не більше 500 грн. за проїзд від місця проживання до місця розташування в зоні АТО і назад не частіше ніж два рази на місяць за фактом прибуття та вибуття після надання виправдувальних документів.