«Народна армія» про Польову Пошту.

Всеукраїнська військова газета «Народна армія», що є центральним друкованим виданням МО, у черговому випуску розповіла про волонтерський проект Польова Пошта.

Для нас велика честь опинитися на сторінках цього видання. Але найголовніше, щоб хлопці на передку знали про таку можливість «спілкування» з рідними та підтримувати зв’язок фронту та тилу.

«Напевно, немає на фронті місць, де б не побували за роки війни волонтери «Польової пошти». Везли все — від берців і шкарпеток до бронежилетів і засобів зв’язку».

Читайте газету «Народна армія»)

Рубрика “Товари-поштою”

Наша перша спроба доставки “міжнародних замовлень” в зону АТО пройшла вдало.

Ці метеостанції замовлені не скажемо кому, але ми організували їх придбання і безкоштовну доставку через майже половину земної кулі (але не скажемо куди саме)

І від імені отримувачів цих метеостанцій дякуємо Кості і Олександру, які дали грошей на сплату вартості товару.

А кому потрібні метеостанції за правильною ціною – звертайтесь до Польової Пошти, доставка в АТО безкоштовна (не важливо, звідки). Щось придумаємо!

Розгортання українських прапорів

За ініціативи наших партнерів – групи цивільно-військового співробітництва (СІМІС) у Маріуполі 27 травня пройшла всеукраїнська акція «Розгортання українських прапорів». На центральній вулиці міста майоріли 400 прапорів, зібраних з різних міст України, а з них 50 бойових прапора.

Цю акцію підтримало вже 20 міст України та зі слів організаторів, їх мета об’їхати всю країну.

Польова Пошта не оминула подію та прийняла участь у події, що покликана об’єднати українців заради боротьби з ворогом.

«Від міста до міста єднаються прапори. Мета акції вшанувати героїв майдану. Ми приїхали сказати слова вдячності героям, які ціною свого життя тримають оборону» – наголосили організатори заходу.

Два роки з дня трагічної загибелі генерала Кульчицького

29 травня 2014 року в зоні бойових дій в місті Слов’янськ, загинув генерал-майор Сергій Кульчицький. Вертоліт Мі-8, на якому знаходився Сергій Кульчицький, був збитий проросійськими терористами неподалік від гори Карачун. Він загинув в свій останній день перебування в зоні АТО перед відпусткою.

Також в цей день загинули 12 осіб – шість військовослужбовців Національної гвардії України, включаючи екіпаж вертольота, і шість – представників спецпідрозділу МВС України.

Вічна пам’ять і слава Героям!