Авдіївка – місто контрастів

Авдіївка місто контрастів. Коли на одній з вулиць на околицях йде бій, на іншій вулиці в центрі міста спокійно гуляють мами з колясками. Значною подією в Авдіївці стало повернення Нової Пошти – тепер посилки бійці отримують самостійно на відділенні, а ось в полях навколо Авдіївки – наших захисників як і раніше забезпечує Польова Пошта.
Сьогодні свіжу пресу та посилки отримали захисники шахти Бутовка та інших опорників. Не забули й старих знайомих в самій Авдіївці – їм також передали газети «Голос України» та «Донбас Інфо». А поки добирались в Авдіївку, закинули пресу в Піски, Первомайське та Нетайлове.
Польова Пошта нагадує інформаційним агентствам та редакціям – якщо Ви маєте можливість та бажанням поділитись інформацією з жителями та бійцями на Донеччині – надсилайте свою періодику, Польова Пошта доставить її безкоштовно.

Дитячий садок прифронтового міста Красногорівка. 

Трохи із запізненням для минулого свята, але доставлені особисто в руки солодкі подарунки вчителям та працівникам дитячого садка прифронтового міста Красногорівка.
“Машину Польової Пошти ми завжди пов’язуємо із святом, вона завжди привозить радість і гарний настрій”, – кажуть вчителі.
А ще ми побачили ось так оформлений навчальний клас!
Усім гарного настрою! І якщо ви працюєте в прифронтовій зоні вчителем чи вихователем – то Польова Пошта обов’язково приїде до вас і щось привезе!

ЗАКРИТТЯ МАРІУПОЛЬСКОГО ТЕРМІНАЛУ ПОЛЬОВОЇ ПОШТИ

Шановні користувачі послуг Польової Пошти та читачі нашої сторінки
Повідомляємо Вам, що на ділянці фронту Маріуполь-Новотроїцьке – більше потреби в наших послугах немає! Це власне не є погана новина, ми вважаємо. Навпаки.
На карті – відмічені відділення Нової Пошти та Укрпошти, які фактично залишили нас без роботи на цій ділянці. Густа мережа відділень, яка вже підібралась майже впритул до “лінії розмежування”
Тому – ми припиняємо роботу Маріупольского терміналу і починаємо думати про перебазування ну наприклад на світлодарську дугу, там ми зможемо принести більше користі.
Якось так…
Дякуємо всім, хто скористався нашими послугами.
Приносимо вибачення, але далі робота з Маріуполя стає неефективною.
Район Марїнка – Піски-Авдіївка-Верхньоторецьке продовжуємо обслуговувати з терміналу Гірник
І думаємо про перебазування на північ
Ваша, Польова Пошта

Польова Пошта до дитячого садку…

Ми стали героями чергового сюжету новин! Факти ICTV – випуск про події на фронті, про Ангелів Тайри і про дитячий садок , до якого привезли подарунки. Хто привіз – ми.
Але нагадуємо – в першу чергу треба дякувати тим, хто відправив, а ми просто пошта.