Такі ось відзнаки отримують наші поштарі

Сергій Мандалина давно став невід’ємною частиною проекту Польова Пошта, адже протягом двох років у проекті всю свою  відповідальність, небайдужість  та відданість він направляв на допомогу як бійцям, так і місцевому населенню та діточкам.

Пишаємось, що ти з нами!

2 серпня – день ВДВ!

Вітаємо наші високомобільні війська зі святом!

Команда Польової Пошти теж складається з представників ВДВ ЗС України, чим ми дуже пишаємось.

Сергіій Мандаліна, Олександр Вовк, Вячеслав Тищенко – наші поштарі-десантники. Вітаємо!

 

UNIT – магазин військового та туристичного обладнання

UNIT

Доброго усім часу доби. Повідомляємо, що інтернет-магазин UNIT відкрив на своєму сайті доставку на передок через Польову Пошту, і ми цьому дуже раді. З цим брендом ми давно співпрацюємо, і тому, коли нам часто доручають знайти спорядження якісне і за нормальну ціну – в UNIT його знайти простіше всього!

Один поштовий маршрут…

Поштовий маршрут – це дуже різні отримувачі дуже різних вантажів Сергей Мандалина (Sergey Mandalina) не помиляється і кожному доставляє вчасно саме його посилку 

Військові, діти, місцеве населення… поштовий екіпаж не оминає ні одного куточка приіронтової зони Маріупольського напряму.

Хроника гибридной войны

Июль 2014 года был месяцем, когда Украина впервые в новейшем времени ощутила себя державой, которая в состоянии противостоять вооруженному агрессору.

Зеленополье, Изварино, Саур-Могила, планомерное освобождение городов на Донеччине и Луганщине, начало артобстрелов с территории РФ. Трагические и вместе с тем знаковые события нашей истории.

Чтобы дать возможность еще большему числу украинцев узнать в подробностях о событиях тех дней Книгопродюсерский центр Александра Суркова Patriot Book проводит акцию. Книгу Serg Marco Хроника гибридной войны до 31 июля можно приобрести в нашем интернет-магазине всего за 99 грн!

Как всегда книги приобретенные для бойцов на фронт доставит Польова Пошта

Всех друзей автора книги и нашего проекта просим сделать репост